Sosyal Latin Dansları, Latin Amerikan Salon Dansları ve Zumba Eğitmeni

Sosyal Latin : Salsa & Bachata & Cha cha cha & Casino Rueda & Merengue... Latin Amerikan : Samba, Cha cha cha, Jive, Rumba, Pasadoble ve Zumba Dansı

@guneynsecil


1988 doğumlu Ayşe Seçil Şenol, spor hayatına 5 yaşında artistik patinaj ile başladı. Gümüş Patenler Spor Kulübü’nde 1996 yılına kadar artistik patinaj eğitimine devam eden değerli eğitmenimiz bu branşta lisanslı sporcu olarak yarışmaya katıldığı yıllarda kendi yaş grubunda Türkiye 3.lüğü elde etmiştir.

998 yılında TRT Halk Oyunları Çocuk Grubu seçmelerini kazanarak bu ekipte 2001 yılına kadar Artvin, Adıyaman, Karadeniz, Kastamonu, Trakya Karşılama, Adana, Çayda Çıra, Zeybek gibi çeşitli yöreleri öğrenip ulusal organizasyonlarda ve TRT ekranlarında yer alma fırsatı yakalamıştır.

Üniversiteye girdiği 2005 yılında ODTÜ’de eşli danslarla tanışan eğitmenimiz Danssporu branşında Latin dansları eğitimi almaya başladı. 2006 yılında Gençler Kategorisinde Türkiye 2.liği alarak bu branştaki spor kariyerine başlayan eğitmenimiz 2014 yılına kadar bu branşta eğitim almaya ve yarışmalara katılmaya devam etmiştir. Türkiye’de A klasman finalisti olan eğitmenimiz, bu branşta yurt dışında da çeşitli yarışmalara katılarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiştir.

2009 yılında Salsa branşı ile tanışan eğitmenimiz bu branşta da başarılı bir şekilde ilerlemesini sürdürmüştür. Bu dalda, Türkiye’de ve yurt dışında sayısız yarışma, organizasyon ve festivalde yer alan değerli eğitmenimiz ülkemizde A klasman olarak yarışan başarılı eğitmenimiz yarışmaları defalarca finalist olarak kürsüde tamamlamıştır. Ayrıca Miami’de düzenlenen “World Latin Cup” isimli dünya şampiyonasında ülkemizi temsil etmek üzere elemeleri tam olarak 3 yıl üst üste kazanmış ancak maddi yetersizliklerden ötürü yarışmaya gitme fırsatı bulamamıştır. Bu branşta Antrenörlük Sertifikası’nı da alan değerli eğitmenimiz 2011-2014 yılları arasında minikler ve yıldızlar yaş gruplarında birçok sporcu yetiştirmiştir ve ilgili yaş gruplarında bir de Türkiye Şampiyonu çıkartmıştır.

2009 yılından beri Danssporu (Samba, Cha cha, Rumba, Paso Doble, Jive), Rock’n Roll, Swing, Valsa, Zumba, Salsa gibi birçok dans türünde farklı yaş grupları için dans eğitimi vermeye devam eden değerli eğitmenimiz, ülkemizde Danssporu ve Salsa branşlarını bir arada başarılı bir şekilde yürütmüş sayılı dansçılardan biridir. Dansla tanıştığı 2005 yılından beri Latin dansları konusunda Türkiye’deki en güçlü kulüplerde eğitim almaya devam etmiştir. Yurt dışında da tanınan birçok yabancı isimle çalışma fırsatı bulan deneyimli eğitmenimiz latin dansları konusundaki derin teknik bilgisi ile öne çıkmaktadır.

Eğitmenlerimiz : Seçil Şenol & Güney Gümüş

ankara salsa kursu, salsa kursu ankara, bachata kursu ankara, ankara bachata kursu, salsa kursları ankara, ankara salsa kursları, dans kursu ankara, ankara dans kursu, ankara dans kursları

WhatsApp Direk Mesaj